KONTAKT

Dział Sprzedaży

Jacek Wild - Menedżer Sprzedaży
+48 602 636 650
j.wild@candelux.pl

Michał Dziedzicki - Menedżer Sprzedaży
+48 692 472 662
m.dziedzicki@candelux.pl

Łukasz Pająk - Menedżer Sprzedaży (Katowice)
+48 668 932 645
l.pajak@candelux.pl

Jakub Krzyżanowski - Regionalny Przedstawiciel Handlowy
+48 692 472 663
j.krzyzanowski@candelux.pl

Dział Logistyki i Obsługi Klienta

22 320 50 98
logistyka@candelux.pl

Krzysztof Górka - Kierownik Działu Logistyki
22 320 50 98
k.gorka@candelux.pl

Andrzej Górka - Obsługa Zamówień
22 320 50 98
a.gorka@candelux.pl

Iryna Kyrychuk - Obsługa Zamówień
22 320 50 97
i.kyrychuk@candelux.pl

Dział Techniczny

Andrzej Szczuchniak - R&D
22 320 50 99
a.szczuchniak@candelux.pl

Damian Szwedek - Specjalista ds. Planowania Produkcji
22 320 50 97
d.szwedek@candelux.pl

Dział Projektów Oświetlenia

Grzegorz Wróbel
22 320 50 93
g.wrobel@candelux.pl

Paweł Marciniuk 
22 320 50 96
p.marciniuk@candelux.pl

Maciej Maciejewski
22 320 50 92
m.maciejewski@candelux.pl

Arkadiusz Szałkowski
22 320 50 83
a.szalkowski@candelux.pl

Paweł Pająk (Katowice)
602 636 650
p.pajak@candelux.pl

Maciej Niewęgłowski
22 320 50 95
m.nieweglowski@candelux.pl

Bartłomiej Gregorczyk
22 320 50 91
b.gregorczyk@candelux.pl

Rafał Sokołowski
22 320 50 84
r.sokolowski@candelux.pl

Bogusław Stępiński (iluminacje)
22 320 50 85
b.stepinski@candelux.pl

Centrala

Biuro Warszawa
22 320 50 80
warszawa@candelux.pl

Dział Księgowości
22 320 50 87
ksiegowosc@candelux.pl